| Peak global rank | |
| PP | 3,622 |
| Ranked score | 309,568,264 |
| Total score | 969,178,745 |
| Playcount | 1,997 |
| Playtime | 30d 19h 6m |
| Replays watched | 46 |
| Total hits | 170,194 |
| Accuracy | 92.08% |
| Max combo | 963 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 862,070 |
| Total score | 971,010 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 303 |
| Accuracy | 11.31% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 770,033 |
| Total score | 1,001,614 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 32 |
| Accuracy | 75.37% |
| Max combo | 275 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 85 |
| Ranked score | 514,350 |
| Total score | 960,900 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,217 |
| Accuracy | 71.98% |
| Max combo | 58 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 910 |
| Ranked score | 1,305,240 |
| Total score | 3,612,070 |
| Playcount | 76 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,672 |
| Accuracy | 98.65% |
| Max combo | 329 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 1,074,270 |
| Total score | 1,382,350 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,784 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 106 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 118 |