| Peak global rank | |
| PP | 1,543 |
| Ranked score | 11,360,724 |
| Total score | 54,871,146 |
| Playcount | 174 |
| Playtime | 0d 2h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 25,296 |
| Accuracy | 87.97% |
| Max combo | 307 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 18,112 |
| Total score | 133,648 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 394 |
| Accuracy | 97.37% |
| Max combo | 38 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,016 |
| Ranked score | 115,949,580 |
| Total score | 297,758,440 |
| Playcount | 3,543 |
| Playtime | 2d 11h 14m |
| Replays watched | 14 |
| Total hits | 940,232 |
| Accuracy | 97.54% |
| Max combo | 1,632 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 35,610 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 117 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 105,780 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 376 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 21 |