| Peak global rank | |
| PP | 62 |
| Ranked score | 34,270 |
| Total score | 65,366 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 7h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 168 |
| Accuracy | 83.25% |
| Max combo | 49 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 751,612 |
| Total score | 2,357,070 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 711 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 2 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 49 |
| Ranked score | 12,450 |
| Total score | 180,810 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 762 |
| Accuracy | 79.71% |
| Max combo | 45 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 351 |
| Ranked score | 4,839,110 |
| Total score | 17,845,050 |
| Playcount | 329 |
| Playtime | 2d 12h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 74,045 |
| Accuracy | 77.46% |
| Max combo | 923 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |