| Peak global rank | |
| PP | 1,058 |
| Ranked score | 2,991,920 |
| Total score | 18,181,285 |
| Playcount | 183 |
| Playtime | 0d 1h 50m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 32,416 |
| Accuracy | 89.14% |
| Max combo | 270 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,389 |
| Ranked score | 12,855,374 |
| Total score | 21,277,767 |
| Playcount | 43 |
| Playtime | 0d 0h 35m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 16,547 |
| Accuracy | 97.38% |
| Max combo | 970 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 74,190 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 268 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 279 |
| Ranked score | 515,460 |
| Total score | 814,520 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,487 |
| Accuracy | 93.81% |
| Max combo | 141 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 167,090 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 756 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |