| Peak global rank | |
| PP | 539 |
| Ranked score | 198,566,838 |
| Total score | 250,790,510 |
| Playcount | 647 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 80,612 |
| Accuracy | 93.42% |
| Max combo | 732 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 9 |
| Ranked score | 11,616 |
| Total score | 25,716 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 83 |
| Accuracy | 41.38% |
| Max combo | 12 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 169,553 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 440 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 220,966 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 297 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 45 |
| Ranked score | 1,163,520 |
| Total score | 1,667,020 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 4,938 |
| Accuracy | 87.55% |
| Max combo | 324 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 32 |
| Ranked score | 4,345,390 |
| Total score | 6,833,260 |
| Playcount | 33 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 24,562 |
| Accuracy | 82.84% |
| Max combo | 277 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |