| Peak global rank | |
| PP | 136 |
| Ranked score | 172,539 |
| Total score | 505,281 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 168 |
| Accuracy | 94.11% |
| Max combo | 202 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 15 |
| Ranked score | 543,081 |
| Total score | 543,081 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 2,208 |
| Accuracy | 70.60% |
| Max combo | 173 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 371 |
| Ranked score | 1,015,740 |
| Total score | 1,801,980 |
| Playcount | 31 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 49 |
| Accuracy | 78.20% |
| Max combo | 259 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 198 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,140 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 45 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |