| Peak global rank | |
| PP | 93 |
| Ranked score | 548,512 |
| Total score | 17,821,679 |
| Playcount | 56 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 12,780 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 120 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 472,982 |
| Total score | 607,474 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 343 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 194 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,318 |
| Ranked score | 6,777,820 |
| Total score | 22,710,550 |
| Playcount | 331 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 71,403 |
| Accuracy | 96.11% |
| Max combo | 625 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |