| Peak global rank | |
| PP | 9,157 |
| Ranked score | 4,158,621,991 |
| Total score | 22,932,276,269 |
| Playcount | 10,951 |
| Playtime | 152d 14h 6m |
| Replays watched | 184 |
| Total hits | 2,238,595 |
| Accuracy | 97.32% |
| Max combo | 4,182 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,534 |
| Ranked score | 21,564,004 |
| Total score | 48,860,051 |
| Playcount | 253 |
| Playtime | 5d 5h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 62,702 |
| Accuracy | 96.23% |
| Max combo | 681 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 89,426 |
| Total score | 103,520 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 240 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 50 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 22,086 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 65 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,999 |
| Ranked score | 49,390,310 |
| Total score | 198,017,900 |
| Playcount | 1,655 |
| Playtime | 1d 5h 8m |
| Replays watched | 31 |
| Total hits | 618,102 |
| Accuracy | 98.76% |
| Max combo | 3,568 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 116 |
| Ranked score | 1,336,650 |
| Total score | 1,463,700 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,479 |
| Accuracy | 70.16% |
| Max combo | 183 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,219 |
| Ranked score | 5,851,340 |
| Total score | 23,590,190 |
| Playcount | 266 |
| Playtime | 0d 4h 16m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 81,726 |
| Accuracy | 92.33% |
| Max combo | 5,560 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |