| Peak global rank | |
| PP | 13,272 |
| Ranked score | 695,755,430 |
| Total score | 1,721,778,899 |
| Playcount | 1,351 |
| Playtime | 0d 23h 4m |
| Replays watched | 86 |
| Total hits | 260,731 |
| Accuracy | 96.70% |
| Max combo | 1,130 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 68 |
| Ranked score | 866,826 |
| Total score | 1,082,722 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 534 |
| Accuracy | 98.13% |
| Max combo | 212 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,231 |
| Ranked score | 17,405,490 |
| Total score | 57,595,670 |
| Playcount | 666 |
| Playtime | 0d 10h 19m |
| Replays watched | 23 |
| Total hits | 178,418 |
| Accuracy | 98.42% |
| Max combo | 1,680 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 10 |