| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 10,592 |
| Ranked score | 32,472,290 |
| Total score | 95,847,630 |
| Playcount | 723 |
| Playtime | 13d 4h 19m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 294,593 |
| Accuracy | 98.98% |
| Max combo | 1,747 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 204,420 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 643 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |