| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 18,845 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 48 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 310,643 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 583 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 27,500 |
| Ranked score | 279,386,290 |
| Total score | 1,207,086,180 |
| Playcount | 11,959 |
| Playtime | 106d 16h 43m |
| Replays watched | 237 |
| Total hits | 3,612,032 |
| Accuracy | 99.10% |
| Max combo | 5,339 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 276 |
| Ranked score | 578,200 |
| Total score | 5,575,480 |
| Playcount | 78 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 20,786 |
| Accuracy | 78.93% |
| Max combo | 1,588 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |