| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 203 |
| Ranked score | 5,149,224 |
| Total score | 6,369,377 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 857 |
| Accuracy | 99.23% |
| Max combo | 310 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,057 |
| Ranked score | 104,709,033 |
| Total score | 170,154,710 |
| Playcount | 348 |
| Playtime | 0d 6h 59m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 106,800 |
| Accuracy | 94.97% |
| Max combo | 3,427 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 20,997 |
| Ranked score | 95,580,814 |
| Total score | 549,517,711 |
| Playcount | 5,199 |
| Playtime | 9d 14h 32m |
| Replays watched | 29 |
| Total hits | 1,673,974 |
| Accuracy | 96.46% |
| Max combo | 4,072 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 131 |
| Ranked score | 166,620 |
| Total score | 448,470 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 804 |
| Accuracy | 93.99% |
| Max combo | 198 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 347 |
| Ranked score | 1,727,180 |
| Total score | 2,255,620 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,981 |
| Accuracy | 92.23% |
| Max combo | 281 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 68 |
| Ranked score | 369,020 |
| Total score | 1,134,270 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,651 |
| Accuracy | 75.77% |
| Max combo | 761 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |