| Peak global rank | |
| PP | 4,865 |
| Ranked score | 333,863,260 |
| Total score | 1,024,772,719 |
| Playcount | 1,090 |
| Playtime | 1d 13h 43m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 285,635 |
| Accuracy | 94.45% |
| Max combo | 2,053 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 37,812 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 117 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 11 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,066 |
| Ranked score | 38,068,192 |
| Total score | 68,665,657 |
| Playcount | 141 |
| Playtime | 0d 3h 40m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 48,809 |
| Accuracy | 96.62% |
| Max combo | 1,525 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,024 |
| Ranked score | 91,250,878 |
| Total score | 336,170,862 |
| Playcount | 3,695 |
| Playtime | 3d 14h 9m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 788,074 |
| Accuracy | 96.45% |
| Max combo | 1,889 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 23,850 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,664 |
| Ranked score | 977,180 |
| Total score | 3,356,660 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 0d 1h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 12,291 |
| Accuracy | 97.18% |
| Max combo | 818 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 828 |
| Ranked score | 3,186,690 |
| Total score | 6,400,990 |
| Playcount | 57 |
| Playtime | 0d 1h 15m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 25,301 |
| Accuracy | 78.75% |
| Max combo | 1,894 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |