| Peak global rank | |
| PP | 853 |
| Ranked score | 48,050,978 |
| Total score | 149,058,533 |
| Playcount | 97 |
| Playtime | 0d 19h 20m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 36,616 |
| Accuracy | 89.37% |
| Max combo | 860 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,635 |
| Ranked score | 69,276,850 |
| Total score | 134,359,446 |
| Playcount | 324 |
| Playtime | 0d 1h 36m |
| Replays watched | 19 |
| Total hits | 122,364 |
| Accuracy | 95.82% |
| Max combo | 1,047 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,793 |
| Ranked score | 75,935,173 |
| Total score | 198,994,285 |
| Playcount | 2,644 |
| Playtime | 0d 1h 1m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 332,702 |
| Accuracy | 97.49% |
| Max combo | 1,427 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 259 |
| Ranked score | 2,368,750 |
| Total score | 4,845,680 |
| Playcount | 44 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 17,330 |
| Accuracy | 90.82% |
| Max combo | 1,548 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |