| Peak global rank | |
| PP | 9,059 |
| Ranked score | 1,161,173,626 |
| Total score | 6,410,052,153 |
| Playcount | 6,007 |
| Playtime | 4d 9h 51m |
| Replays watched | 33 |
| Total hits | 933,373 |
| Accuracy | 97.36% |
| Max combo | 1,564 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 703 |
| Ranked score | 2,630,393 |
| Total score | 8,898,362 |
| Playcount | 70 |
| Playtime | 5d 13h 55m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,350 |
| Accuracy | 95.70% |
| Max combo | 426 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,803 |
| Ranked score | 37,668,899 |
| Total score | 144,376,810 |
| Playcount | 511 |
| Playtime | 3d 23h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 151,025 |
| Accuracy | 95.02% |
| Max combo | 2,081 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 18,000 |
| Ranked score | 64,122,945 |
| Total score | 336,429,244 |
| Playcount | 4,565 |
| Playtime | 94d 6h 49m |
| Replays watched | 68 |
| Total hits | 292,839 |
| Accuracy | 98.84% |
| Max combo | 2,363 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 437 |
| Ranked score | 532,650 |
| Total score | 1,532,610 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 989 |
| Accuracy | 91.88% |
| Max combo | 453 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 184 |
| Ranked score | 77,810 |
| Total score | 77,810 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 272 |
| Accuracy | 99.27% |
| Max combo | 199 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 84 |
| Ranked score | 228,880 |
| Total score | 1,100,440 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,760 |
| Accuracy | 97.81% |
| Max combo | 1,073 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 12 |