| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 334,636 |
| Playcount | 14 |
| Playtime | 1d 18h 14m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 407 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 61 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 19 |
| Ranked score | 21,522 |
| Total score | 97,586 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 369 |
| Accuracy | 56.38% |
| Max combo | 20 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 15,400 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 34 |
| Ranked score | 3,062,161 |
| Total score | 7,226,378 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,241 |
| Accuracy | 86.00% |
| Max combo | 1,092 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 47,400 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 158 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 151,000 |
| Total score | 854,400 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,878 |
| Accuracy | 65.49% |
| Max combo | 107 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |