| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,755 |
| Ranked score | 17,057,926 |
| Total score | 26,223,718 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 0d 15h 33m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 38,012 |
| Accuracy | 98.70% |
| Max combo | 1,813 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,579 |
| Ranked score | 12,829,380 |
| Total score | 44,642,730 |
| Playcount | 338 |
| Playtime | 0d 3h 54m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 163,176 |
| Accuracy | 84.10% |
| Max combo | 862 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 1,074,420 |
| Total score | 2,257,340 |
| Playcount | 29 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,984 |
| Accuracy | 88.97% |
| Max combo | 224 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 232 |
| Ranked score | 1,913,000 |
| Total score | 7,258,910 |
| Playcount | 112 |
| Playtime | 0d 1h 38m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 33,854 |
| Accuracy | 89.78% |
| Max combo | 759 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 9 |