| Peak global rank | |
| PP | 2,495 |
| Ranked score | 33,184,657 |
| Total score | 55,132,164 |
| Playcount | 192 |
| Playtime | 0d 4h 4m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 86,072 |
| Accuracy | 95.52% |
| Max combo | 1,576 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 685,667 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,096 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 15 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,790 |
| Ranked score | 35,556,870 |
| Total score | 65,329,110 |
| Playcount | 478 |
| Playtime | 0d 6h 37m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 227,664 |
| Accuracy | 91.82% |
| Max combo | 1,397 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,810 |
| Ranked score | 20,458,720 |
| Total score | 46,920,990 |
| Playcount | 564 |
| Playtime | 0d 5h 41m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 149,711 |
| Accuracy | 98.56% |
| Max combo | 728 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 159 |