| Peak global rank | |
| PP | 206 |
| Ranked score | 640,345 |
| Total score | 1,732,543 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 25m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,930 |
| Accuracy | 95.72% |
| Max combo | 175 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 664 |
| Ranked score | 49,013,550 |
| Total score | 91,309,178 |
| Playcount | 93 |
| Playtime | 0d 1h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 98.07% |
| Max combo | 497 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 554 |
| Ranked score | 14,817,141 |
| Total score | 20,710,866 |
| Playcount | 54 |
| Playtime | 0d 1h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 92.65% |
| Max combo | 1,179 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 80,250 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 362 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 315 |
| Ranked score | 1,961,110 |
| Total score | 4,657,330 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 22,490 |
| Accuracy | 72.86% |
| Max combo | 1,251 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 66 |