| Peak global rank | |
| PP | 4,024 |
| Ranked score | 3,418,525,483 |
| Total score | 6,809,566,666 |
| Playcount | 2,479 |
| Playtime | 2d 14h 9m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 406,802 |
| Accuracy | 98.24% |
| Max combo | 2,237 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 660 |
| Ranked score | 4,035,850 |
| Total score | 6,227,518 |
| Playcount | 44 |
| Playtime | 0d 0h 45m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,292 |
| Accuracy | 94.05% |
| Max combo | 411 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 148 |
| Ranked score | 23,215,406 |
| Total score | 500,429,090 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 13,265 |
| Accuracy | 98.87% |
| Max combo | 543 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,430 |
| Ranked score | 85,336,769 |
| Total score | 148,270,832 |
| Playcount | 320 |
| Playtime | 0d 5h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 100,552 |
| Accuracy | 95.85% |
| Max combo | 2,968 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 847 |
| Ranked score | 4,775,850 |
| Total score | 7,394,520 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 15,359 |
| Accuracy | 96.62% |
| Max combo | 2,607 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 12 |
| Ranked score | 142,000 |
| Total score | 332,310 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,685 |
| Accuracy | 97.50% |
| Max combo | 65 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |