| Peak global rank | |
| PP | 8,449 |
| Ranked score | 16,050,931,791 |
| Total score | 44,557,905,337 |
| Playcount | 13,908 |
| Playtime | 430d 0h 8m |
| Replays watched | 98 |
| Total hits | 1,970,005 |
| Accuracy | 99.26% |
| Max combo | 3,488 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,013 |
| Ranked score | 57,459,219 |
| Total score | 101,167,957 |
| Playcount | 153 |
| Playtime | 0d 4h 38m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 236 |
| Accuracy | 97.47% |
| Max combo | 2,713 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,102 |
| Ranked score | 203,474,641 |
| Total score | 868,422,338 |
| Playcount | 5,466 |
| Playtime | 46d 9h 54m |
| Replays watched | 28 |
| Total hits | 1,600,055 |
| Accuracy | 99.47% |
| Max combo | 8,343 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 176 |
| Ranked score | 2,471,650 |
| Total score | 9,314,990 |
| Playcount | 66 |
| Playtime | 0d 1h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 35,028 |
| Accuracy | 82.78% |
| Max combo | 715 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |