| Peak global rank | |
| PP | 3,159 |
| Ranked score | 204,009,117 |
| Total score | 1,020,573,410 |
| Playcount | 265 |
| Playtime | 20d 1h 48m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 75,912 |
| Accuracy | 97.78% |
| Max combo | 1,597 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 178 |
| Ranked score | 848,600 |
| Total score | 848,600 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 935 |
| Accuracy | 97.94% |
| Max combo | 299 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 18 |
| Ranked score | 934,964 |
| Total score | 934,964 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 761 |
| Accuracy | 97.56% |
| Max combo | 214 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 133 |
| Ranked score | 3,253,946 |
| Total score | 8,443,751 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,529 |
| Accuracy | 95.17% |
| Max combo | 1,621 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,230 |
| Ranked score | 24,614,216 |
| Total score | 100,732,613 |
| Playcount | 1,334 |
| Playtime | 36d 1h 55m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 127,798 |
| Accuracy | 97.94% |
| Max combo | 977 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |