| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 76,792 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 273 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 8 |
| Ranked score | 1,266,969 |
| Total score | 2,358,879 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,660 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 340 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 98 |
| Ranked score | 1,047,240 |
| Total score | 3,052,860 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,957 |
| Accuracy | 62.91% |
| Max combo | 56 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 425,620 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,419 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 130 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 134 |
| Ranked score | 335,650 |
| Total score | 1,567,170 |
| Playcount | 30 |
| Playtime | 0d 0h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,036 |
| Accuracy | 65.04% |
| Max combo | 136 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |