| Peak global rank | |
| PP | 8,054 |
| Ranked score | 2,889,312,530 |
| Total score | 6,955,522,760 |
| Playcount | 1,605 |
| Playtime | 1d 12h 17m |
| Replays watched | 9 |
| Total hits | 560,769 |
| Accuracy | 97.50% |
| Max combo | 2,868 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 330,370 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 657 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,501 |
| Ranked score | 87,026,464 |
| Total score | 432,476,884 |
| Playcount | 3,178 |
| Playtime | 2d 19h 46m |
| Replays watched | 41 |
| Total hits | 1,373,103 |
| Accuracy | 98.04% |
| Max combo | 2,659 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 248,820 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,072 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |