| Peak global rank | |
| PP | 6,079 |
| Ranked score | 902,734,314 |
| Total score | 3,929,295,617 |
| Playcount | 8,096 |
| Playtime | 5d 5h 9m |
| Replays watched | 16 |
| Total hits | 258,648 |
| Accuracy | 97.15% |
| Max combo | 1,074 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 103,512 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 559,624 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 157 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,554 |
| Ranked score | 14,216,869 |
| Total score | 33,837,389 |
| Playcount | 471 |
| Playtime | 0d 1h 50m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 42,891 |
| Accuracy | 96.21% |
| Max combo | 1,903 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |