| Peak global rank | |
| PP | 3,617 |
| Ranked score | 164,927,954 |
| Total score | 605,045,232 |
| Playcount | 1,560 |
| Playtime | 6d 5h 30m |
| Replays watched | 36 |
| Total hits | 266,902 |
| Accuracy | 90.56% |
| Max combo | 982 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 27,241,986 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 1d 12h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,497 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 674 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 6 |
| Ranked score | 3,352,499 |
| Total score | 9,242,449 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 61.38% |
| Max combo | 208 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 22,608 |
| Ranked score | 312,720,022 |
| Total score | 1,782,660,692 |
| Playcount | 20,938 |
| Playtime | 70d 20h 17m |
| Replays watched | 386 |
| Total hits | 4,199,393 |
| Accuracy | 95.38% |
| Max combo | 1,847 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 197 |
| Ranked score | 594,512 |
| Total score | 1,075,622 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 470 |
| Accuracy | 67.82% |
| Max combo | 154 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 159 |
| Ranked score | 618,220 |
| Total score | 5,611,660 |
| Playcount | 44 |
| Playtime | 1d 14h 37m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 16,359 |
| Accuracy | 98.42% |
| Max combo | 449 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 6 |
| Ranked score | 223,910 |
| Total score | 2,507,640 |
| Playcount | 38 |
| Playtime | 0d 0h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,496 |
| Accuracy | 37.24% |
| Max combo | 177 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 50 |