| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 12,343,107 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 5d 5h 27m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 2,193 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,474 |
| Ranked score | 837,140,498 |
| Total score | 1,692,821,463 |
| Playcount | 16,232 |
| Playtime | 167d 8h 38m |
| Replays watched | 58 |
| Total hits | 3,186,171 |
| Accuracy | 99.27% |
| Max combo | 8,341 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 21,780 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 51 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 20,820 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 81 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 95,480 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 347 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |