| Peak global rank | |
| PP | 3,477 |
| Ranked score | 304,751,782 |
| Total score | 496,891,405 |
| Playcount | 573 |
| Playtime | 3d 12h 54m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 44,479 |
| Accuracy | 92.08% |
| Max combo | 1,092 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 36 |
| Ranked score | 131,588 |
| Total score | 631,518 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 355 |
| Accuracy | 84.75% |
| Max combo | 78 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 911 |
| Ranked score | 19,276,090 |
| Total score | 31,262,705 |
| Playcount | 102 |
| Playtime | 0d 0h 47m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 13,103 |
| Accuracy | 94.83% |
| Max combo | 989 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 279 |
| Ranked score | 932,280 |
| Total score | 1,611,120 |
| Playcount | 20 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 78.85% |
| Max combo | 132 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 111 |