| Peak global rank | |
| PP | 207 |
| Ranked score | 821,486 |
| Total score | 1,179,876 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 3h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,381 |
| Accuracy | 93.51% |
| Max combo | 187 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 222,320 |
| Total score | 3,601,569 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 0d 0h 18m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,448 |
| Accuracy | 91.20% |
| Max combo | 42 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,600 |
| Ranked score | 46,936,899 |
| Total score | 170,622,101 |
| Playcount | 575 |
| Playtime | 0d 8h 35m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 45,470 |
| Accuracy | 96.93% |
| Max combo | 2,944 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,284 |
| Ranked score | 9,646,761 |
| Total score | 53,178,190 |
| Playcount | 620 |
| Playtime | 0d 3h 58m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 109,403 |
| Accuracy | 92.88% |
| Max combo | 1,678 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 218,200 |
| Total score | 8,503,900 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 26,614 |
| Accuracy | 83.97% |
| Max combo | 412 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 283 |
| Ranked score | 981,530 |
| Total score | 5,044,340 |
| Playcount | 86 |
| Playtime | 0d 1h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 20,712 |
| Accuracy | 81.25% |
| Max combo | 578 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 17 |