| Peak global rank | |
| PP | 35 |
| Ranked score | 940,339 |
| Total score | 1,799,412 |
| Playcount | 28 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,786 |
| Accuracy | 61.10% |
| Max combo | 271 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 23,520 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 100 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,873 |
| Ranked score | 69,501,910 |
| Total score | 642,905,880 |
| Playcount | 6,888 |
| Playtime | 6d 10h 35m |
| Replays watched | 24 |
| Total hits | 2,152,983 |
| Accuracy | 94.64% |
| Max combo | 1,201 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 15 |
| Ranked score | 33,210 |
| Total score | 80,910 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 312 |
| Accuracy | 78.52% |
| Max combo | 118 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 166,550 |
| Total score | 246,110 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,100 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 44 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |