| Peak global rank | |
| PP | 4,021 |
| Ranked score | 106,698,421 |
| Total score | 399,491,012 |
| Playcount | 351 |
| Playtime | 0d 5h 40m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 121,014 |
| Accuracy | 87.79% |
| Max combo | 1,663 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 751 |
| Ranked score | 1,586,020 |
| Total score | 1,686,026 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,708 |
| Accuracy | 99.08% |
| Max combo | 184 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,334 |
| Ranked score | 18,690,450 |
| Total score | 35,308,522 |
| Playcount | 305 |
| Playtime | 0d 3h 7m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 119,720 |
| Accuracy | 97.97% |
| Max combo | 1,673 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,341 |
| Ranked score | 27,345,900 |
| Total score | 57,782,850 |
| Playcount | 272 |
| Playtime | 0d 5h 19m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 201,477 |
| Accuracy | 89.20% |
| Max combo | 1,257 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 30 |
| Ranked score | 791,840 |
| Total score | 933,140 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,404 |
| Accuracy | 96.45% |
| Max combo | 238 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,336 |
| Ranked score | 24,093,820 |
| Total score | 71,878,160 |
| Playcount | 712 |
| Playtime | 0d 13h 17m |
| Replays watched | 49 |
| Total hits | 270,032 |
| Accuracy | 89.97% |
| Max combo | 2,664 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 6 |