| Peak global rank | |
| PP | 4,657 |
| Ranked score | 3,269,754,644 |
| Total score | 8,582,102,409 |
| Playcount | 7,291 |
| Playtime | 4d 12h 37m |
| Replays watched | 26 |
| Total hits | 113,470 |
| Accuracy | 98.22% |
| Max combo | 2,680 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 352 |
| Ranked score | 1,728,412 |
| Total score | 3,762,398 |
| Playcount | 38 |
| Playtime | 0d 0h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 64 |
| Accuracy | 95.46% |
| Max combo | 555 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 521,350 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 238 |
| Ranked score | 12,146,767 |
| Total score | 19,858,360 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 97.26% |
| Max combo | 1,009 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,580 |
| Ranked score | 4,243,054 |
| Total score | 20,077,754 |
| Playcount | 296 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 153 |
| Accuracy | 97.47% |
| Max combo | 667 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 826,260 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 170,700 |
| Total score | 236,950 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 79.53% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |