| Peak global rank | |
| PP | 9,743 |
| Ranked score | 3,177,261,379 |
| Total score | 10,767,419,571 |
| Playcount | 4,404 |
| Playtime | 4d 1h 21m |
| Replays watched | 93 |
| Total hits | 445,554 |
| Accuracy | 98.62% |
| Max combo | 5,193 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 195 |
| Ranked score | 958,234 |
| Total score | 1,921,262 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 89.43% |
| Max combo | 183 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,199 |
| Ranked score | 60,456,379 |
| Total score | 319,053,446 |
| Playcount | 3,420 |
| Playtime | 0d 1h 10m |
| Replays watched | 29 |
| Total hits | 122,985 |
| Accuracy | 99.15% |
| Max combo | 2,485 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 35 |
| Ranked score | 217,060 |
| Total score | 797,350 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.42% |
| Max combo | 116 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 201 |
| Ranked score | 211,990 |
| Total score | 1,142,380 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 17m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,141 |
| Accuracy | 70.01% |
| Max combo | 794 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 11 |