| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 238 |
| Ranked score | 4,226,374 |
| Total score | 5,392,050 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 85.21% |
| Max combo | 1,748 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,249 |
| Ranked score | 10,882,386 |
| Total score | 23,502,516 |
| Playcount | 125 |
| Playtime | 0d 2h 16m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 79,005 |
| Accuracy | 93.68% |
| Max combo | 4,119 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,454 |
| Ranked score | 3,971,020 |
| Total score | 19,864,100 |
| Playcount | 243 |
| Playtime | 0d 3h 13m |
| Replays watched | 17 |
| Total hits | 73,127 |
| Accuracy | 91.63% |
| Max combo | 1,942 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |