| Peak global rank | |
| PP | 21,327 |
| Ranked score | 1,916,070,935 |
| Total score | 5,398,567,246 |
| Playcount | 2,439 |
| Playtime | 104d 20h 14m |
| Replays watched | 569 |
| Total hits | 471,462 |
| Accuracy | 96.73% |
| Max combo | 2,094 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 34,699 |
| Ranked score | 139,896,869 |
| Total score | 723,475,001 |
| Playcount | 8,238 |
| Playtime | 147d 21h 19m |
| Replays watched | 764 |
| Total hits | 1,343,048 |
| Accuracy | 98.69% |
| Max combo | 4,604 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 115 |
| Ranked score | 57,640 |
| Total score | 221,340 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.89% |
| Max combo | 100 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 92,760 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 346 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 123 |