| Peak global rank | |
| PP | 2,130 |
| Ranked score | 321,641,642 |
| Total score | 826,654,839 |
| Playcount | 733 |
| Playtime | 17d 15h 39m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 27,876 |
| Accuracy | 93.38% |
| Max combo | 935 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 209 |
| Ranked score | 4,755,944 |
| Total score | 6,346,037 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 25m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 88.18% |
| Max combo | 866 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,931 |
| Ranked score | 636,796,879 |
| Total score | 2,582,802,190 |
| Playcount | 20,359 |
| Playtime | 91d 17h 14m |
| Replays watched | 54 |
| Total hits | 292,554 |
| Accuracy | 98.87% |
| Max combo | 4,925 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 24,150 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 42 |