| Peak global rank | |
| PP | 6,146 |
| Ranked score | 714,418,781 |
| Total score | 2,714,549,413 |
| Playcount | 6,318 |
| Playtime | 78d 9h 44m |
| Replays watched | 41 |
| Total hits | 516,732 |
| Accuracy | 93.05% |
| Max combo | 1,048 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 660,152 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 112 |
| Ranked score | 4,526,930 |
| Total score | 11,930,468 |
| Playcount | 61 |
| Playtime | 0d 0h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 413 |
| Accuracy | 88.91% |
| Max combo | 664 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,166 |
| Ranked score | 559,240,848 |
| Total score | 4,113,729,701 |
| Playcount | 72,013 |
| Playtime | 338d 15h 21m |
| Replays watched | 372 |
| Total hits | 10,243,643 |
| Accuracy | 95.07% |
| Max combo | 2,551 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 88 |
| Ranked score | 43,961 |
| Total score | 369,141 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 801 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 120 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 89 |
| Ranked score | 665,090 |
| Total score | 1,283,640 |
| Playcount | 28 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,707 |
| Accuracy | 73.87% |
| Max combo | 291 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 56 |