| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 35,520 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 123 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 17,060 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 36 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 254,524 |
| Total score | 387,046 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 763 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 72 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 91 |
| Ranked score | 209,200 |
| Total score | 1,320,580 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 43m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,948 |
| Accuracy | 78.62% |
| Max combo | 464 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 35 |