| Peak global rank | |
| PP | 3,830 |
| Ranked score | 323,802,645 |
| Total score | 1,345,753,221 |
| Playcount | 1,081 |
| Playtime | 2d 11h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 374,034 |
| Accuracy | 94.36% |
| Max combo | 1,072 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,559 |
| Ranked score | 136,175,672 |
| Total score | 491,179,867 |
| Playcount | 1,201 |
| Playtime | 3d 11h 45m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 595,566 |
| Accuracy | 96.87% |
| Max combo | 1,421 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 960 |
| Ranked score | 68,060,479 |
| Total score | 133,871,577 |
| Playcount | 212 |
| Playtime | 0d 7h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 75,079 |
| Accuracy | 95.19% |
| Max combo | 435 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,456 |
| Ranked score | 211,996,619 |
| Total score | 813,283,974 |
| Playcount | 1,816 |
| Playtime | 2d 23h 9m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 1,650,947 |
| Accuracy | 96.67% |
| Max combo | 3,444 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,220 |
| Ranked score | 12,340,783 |
| Total score | 50,422,693 |
| Playcount | 359 |
| Playtime | 0d 7h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 95,770 |
| Accuracy | 95.68% |
| Max combo | 2,327 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 70,320 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 267 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 167,100 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 60.13% |
| Max combo | 141 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |