| Peak global rank | |
| PP | 51 |
| Ranked score | 2,669,824 |
| Total score | 4,724,556 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 1d 9h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 364 |
| Accuracy | 93.88% |
| Max combo | 202 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 154,080 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 28m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 170,124 |
| Total score | 343,046 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 39 |
| Accuracy | 92.87% |
| Max combo | 47 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 452 |
| Ranked score | 45,966,628 |
| Total score | 180,254,587 |
| Playcount | 840 |
| Playtime | 0d 11h 30m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 40,045 |
| Accuracy | 89.07% |
| Max combo | 1,651 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,455 |
| Ranked score | 36,421,154 |
| Total score | 181,143,937 |
| Playcount | 2,574 |
| Playtime | 0d 8h 38m |
| Replays watched | 18 |
| Total hits | 172,109 |
| Accuracy | 94.88% |
| Max combo | 707 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 24 |
| Ranked score | 535,380 |
| Total score | 1,760,910 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 84 |
| Accuracy | 49.98% |
| Max combo | 36 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 175,480 |
| Total score | 380,130 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 44.95% |
| Max combo | 14 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |