| Peak global rank | |
| PP | 7,052 |
| Ranked score | 1,837,835,066 |
| Total score | 8,078,839,897 |
| Playcount | 5,993 |
| Playtime | 29d 3h 9m |
| Replays watched | 30 |
| Total hits | 1,206,499 |
| Accuracy | 95.64% |
| Max combo | 1,704 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 141,950 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 295 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 320 |
| Ranked score | 19,043,132 |
| Total score | 36,662,687 |
| Playcount | 68 |
| Playtime | 0d 1h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,656 |
| Accuracy | 98.88% |
| Max combo | 406 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 280 |
| Ranked score | 12,010,583 |
| Total score | 26,070,004 |
| Playcount | 101 |
| Playtime | 0d 1h 41m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,801 |
| Accuracy | 90.12% |
| Max combo | 863 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 216 |
| Ranked score | 653,100 |
| Total score | 2,892,960 |
| Playcount | 27 |
| Playtime | 0d 0h 25m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,916 |
| Accuracy | 82.59% |
| Max combo | 194 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 14 |
| Ranked score | 351,600 |
| Total score | 1,509,390 |
| Playcount | 31 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,087 |
| Accuracy | 90.53% |
| Max combo | 47 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,327 |
| Ranked score | 16,195,050 |
| Total score | 35,652,740 |
| Playcount | 368 |
| Playtime | 13d 10h 15m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 121,993 |
| Accuracy | 94.86% |
| Max combo | 2,729 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 62 |