| Peak global rank | |
| PP | 6,185 |
| Ranked score | 2,253,285,762 |
| Total score | 5,602,053,713 |
| Playcount | 4,191 |
| Playtime | 3d 20h 15m |
| Replays watched | 13 |
| Total hits | 643,444 |
| Accuracy | 98.60% |
| Max combo | 2,063 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 214 |
| Ranked score | 749,760 |
| Total score | 2,012,186 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 35m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 1,098 |
| Accuracy | 91.44% |
| Max combo | 172 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 10 |
| Ranked score | 624,224 |
| Total score | 624,224 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 96.65% |
| Max combo | 78 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 337 |
| Ranked score | 10,606,999 |
| Total score | 21,516,415 |
| Playcount | 58 |
| Playtime | 0d 1h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,457 |
| Accuracy | 91.79% |
| Max combo | 1,570 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,769 |
| Ranked score | 64,080,370 |
| Total score | 150,375,166 |
| Playcount | 1,091 |
| Playtime | 0d 2h 49m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 62,055 |
| Accuracy | 98.49% |
| Max combo | 1,499 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 288 |
| Ranked score | 897,263 |
| Total score | 1,636,703 |
| Playcount | 17 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 83.17% |
| Max combo | 537 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 644,300 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 9 |
| Ranked score | 491,330 |
| Total score | 689,910 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,654 |
| Accuracy | 56.27% |
| Max combo | 432 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |