| Peak global rank | |
| PP | 105 |
| Ranked score | 1,060,929 |
| Total score | 1,781,940 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 2h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 532 |
| Accuracy | 60.81% |
| Max combo | 64 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 618 |
| Ranked score | 127,213,474 |
| Total score | 400,518,355 |
| Playcount | 238 |
| Playtime | 0d 22h 34m |
| Replays watched | 23 |
| Total hits | 9,441 |
| Accuracy | 97.09% |
| Max combo | 809 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 103 |
| Ranked score | 15,123,288 |
| Total score | 60,994,026 |
| Playcount | 157 |
| Playtime | 0d 1h 23m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 9,370 |
| Accuracy | 83.93% |
| Max combo | 527 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,184 |
| Ranked score | 325,249,055 |
| Total score | 538,503,938 |
| Playcount | 4,514 |
| Playtime | 31d 13h 26m |
| Replays watched | 22 |
| Total hits | 1,916,686 |
| Accuracy | 99.68% |
| Max combo | 5,908 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 116 |
| Ranked score | 1,358,670 |
| Total score | 4,992,110 |
| Playcount | 43 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 20,453 |
| Accuracy | 82.07% |
| Max combo | 669 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 148 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 148 |