| Peak global rank | |
| PP | 7,191 |
| Ranked score | 1,898,040,885 |
| Total score | 8,119,480,062 |
| Playcount | 4,217 |
| Playtime | 7d 22h 32m |
| Replays watched | 35 |
| Total hits | 1,093,395 |
| Accuracy | 96.48% |
| Max combo | 1,650 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 84,406 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 2h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 210,806 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 1h 59m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 644 |
| Ranked score | 10,651,896 |
| Total score | 18,426,724 |
| Playcount | 73 |
| Playtime | 0d 1h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 94.01% |
| Max combo | 1,168 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 10,661 |
| Ranked score | 207,701,349 |
| Total score | 587,155,581 |
| Playcount | 5,340 |
| Playtime | 51d 15h 57m |
| Replays watched | 69 |
| Total hits | 168,496 |
| Accuracy | 98.47% |
| Max combo | 3,500 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,640 |
| Ranked score | 7,025,476 |
| Total score | 16,463,686 |
| Playcount | 168 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,812 |
| Accuracy | 89.27% |
| Max combo | 1,510 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,127 |
| Ranked score | 6,385,086 |
| Total score | 13,488,786 |
| Playcount | 111 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 680 |
| Accuracy | 97.74% |
| Max combo | 1,291 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 507,880 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,645 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 1,264 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |