| Peak global rank | |
| PP | 3,907 |
| Ranked score | 76,248,238 |
| Total score | 253,966,864 |
| Playcount | 815 |
| Playtime | 0d 14h 28m |
| Replays watched | 72 |
| Total hits | 109,379 |
| Accuracy | 91.90% |
| Max combo | 436 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 23,351 |
| Ranked score | 349,246,488 |
| Total score | 2,651,586,822 |
| Playcount | 30,571 |
| Playtime | 556d 23h 4m |
| Replays watched | 680 |
| Total hits | 8,220,499 |
| Accuracy | 97.46% |
| Max combo | 3,031 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 50 |
| Ranked score | 159,150 |
| Total score | 159,150 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 594 |
| Accuracy | 56.77% |
| Max combo | 83 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 18 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 223 |
| Ranked score | 1,821,690 |
| Total score | 4,660,180 |
| Playcount | 68 |
| Playtime | 1d 16h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,179 |
| Accuracy | 82.28% |
| Max combo | 1,261 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 81 |