| Peak global rank | |
| PP | 943 |
| Ranked score | 221,613,500 |
| Total score | 758,214,296 |
| Playcount | 927 |
| Playtime | 1d 18h 24m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 121,109 |
| Accuracy | 99.14% |
| Max combo | 964 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,074 |
| Ranked score | 23,221,765 |
| Total score | 45,742,094 |
| Playcount | 302 |
| Playtime | 15d 8h 58m |
| Replays watched | 125 |
| Total hits | 80,043 |
| Accuracy | 96.88% |
| Max combo | 1,653 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 153,000 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 494 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 71,130 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 242 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 26 |
| Ranked score | 395,970 |
| Total score | 618,360 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,814 |
| Accuracy | 72.03% |
| Max combo | 352 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 43 |