| Peak global rank | |
| PP | 2,459 |
| Ranked score | 112,222,164 |
| Total score | 709,998,259 |
| Playcount | 1,156 |
| Playtime | 6d 18h 43m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 119,145 |
| Accuracy | 92.89% |
| Max combo | 763 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 324 |
| Ranked score | 865,300 |
| Total score | 4,782,861 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 1d 5h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,528 |
| Accuracy | 97.83% |
| Max combo | 759 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 28 |
| Ranked score | 3,831,602 |
| Total score | 4,049,220 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 99.82% |
| Max combo | 457 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 52 |
| Ranked score | 2,635,502 |
| Total score | 16,595,254 |
| Playcount | 85 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,609 |
| Accuracy | 89.23% |
| Max combo | 728 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,764 |
| Ranked score | 270,618,440 |
| Total score | 1,245,549,093 |
| Playcount | 12,565 |
| Playtime | 301d 20h 16m |
| Replays watched | 100 |
| Total hits | 1,334,123 |
| Accuracy | 98.07% |
| Max combo | 5,697 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 878 |
| Ranked score | 1,468,781 |
| Total score | 9,430,361 |
| Playcount | 152 |
| Playtime | 0d 5h 27m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 6,360 |
| Accuracy | 86.63% |
| Max combo | 268 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 216 |
| Ranked score | 662,280 |
| Total score | 1,419,290 |
| Playcount | 31 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,300 |
| Accuracy | 99.94% |
| Max combo | 457 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 25,460 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 98 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 24 |