| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 19h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 33 |
| Ranked score | 1,758,074 |
| Total score | 2,535,624 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 2h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 862 |
| Accuracy | 95.68% |
| Max combo | 283 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,516 |
| Ranked score | 7,237,830 |
| Total score | 16,123,320 |
| Playcount | 73 |
| Playtime | 0d 1h 33m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 53,652 |
| Accuracy | 90.60% |
| Max combo | 1,752 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 315 |
| Ranked score | 2,437,930 |
| Total score | 6,396,700 |
| Playcount | 78 |
| Playtime | 0d 1h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 23,939 |
| Accuracy | 81.61% |
| Max combo | 633 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 186 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 186 |