| Peak global rank | |
| PP | 111 |
| Ranked score | 203,671 |
| Total score | 203,671 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 493 |
| Accuracy | 86.74% |
| Max combo | 190 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 296 |
| Ranked score | 12,050,939 |
| Total score | 15,738,114 |
| Playcount | 37 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,691 |
| Accuracy | 100.00% |
| Max combo | 539 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,016 |
| Ranked score | 15,462,642 |
| Total score | 22,062,521 |
| Playcount | 50 |
| Playtime | 0d 0h 40m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 2,678 |
| Accuracy | 97.23% |
| Max combo | 1,716 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,537 |
| Ranked score | 3,754,140 |
| Total score | 6,183,240 |
| Playcount | 53 |
| Playtime | 0d 0h 37m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 22,230 |
| Accuracy | 82.89% |
| Max combo | 894 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 428 |
| Ranked score | 713,880 |
| Total score | 2,730,110 |
| Playcount | 30 |
| Playtime | 0d 0h 21m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 7,866 |
| Accuracy | 99.98% |
| Max combo | 444 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,896 |
| Ranked score | 4,294,680 |
| Total score | 10,973,510 |
| Playcount | 145 |
| Playtime | 0d 2h 3m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 44,521 |
| Accuracy | 84.21% |
| Max combo | 1,412 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 321 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 321 |