| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 10,050 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 70 |
| Ranked score | 5,713,268 |
| Total score | 19,210,222 |
| Playcount | 103 |
| Playtime | 0d 1h 39m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 22,445 |
| Accuracy | 70.57% |
| Max combo | 355 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,094 |
| Ranked score | 39,967,616 |
| Total score | 98,139,616 |
| Playcount | 269 |
| Playtime | 0d 17h 29m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 228,005 |
| Accuracy | 96.67% |
| Max combo | 2,732 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,629 |
| Ranked score | 23,657,760 |
| Total score | 61,016,340 |
| Playcount | 504 |
| Playtime | 0d 6h 47m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 207,831 |
| Accuracy | 92.32% |
| Max combo | 2,743 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,209 |
| Ranked score | 26,488,130 |
| Total score | 90,203,540 |
| Playcount | 1,323 |
| Playtime | 0d 14h 3m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 294,992 |
| Accuracy | 99.75% |
| Max combo | 1,610 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,230 |
| Ranked score | 9,563,220 |
| Total score | 68,974,580 |
| Playcount | 972 |
| Playtime | 0d 14h 24m |
| Replays watched | 17 |
| Total hits | 281,319 |
| Accuracy | 83.51% |
| Max combo | 989 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 47 |